"Kvalitní řešení v oblasti LED osvětlení"

LED lights consulting s.r.o.
777 577 661

Reference

IMG 9778

Obec Budislav

Realizace výměny několika stávajících lamp venkovního osvětlení do LED technologie.

uniko1

UNIKO spol. s r.o.

Náhrada stávajících fluorescenčních trubic T8 za úspornější LED trubice Revosan®.

Zemědělství

Při optimalizaci nákladů v segmentu zemědělství se zpravidla setkáváme s osvětlováním kravínů, kde dosahujeme nejlepších výsledků. Velmi často se zde nacházíme zastaralé osvětlení, které je již za hranicí životnosti. Zpravidla to bývají zářivková tělesa na klasické fluorescenční trubice a to většinou již různě poškozená.

V těchto prostorách navrhujeme výměnu fluorescenčních trubic za LED trubice a zároveň dodáváme i velmi odolná nová tělesa, určená pro LED trubice s krytím IP65 a nerezovými sponami. Optimalizací nákladů, výměnou stávajícího osvětlení za LED osvětlení, dosahujeme v těchto případech až 80% úspory za elektrickou energii (používanou ke svícení), a zároveň i vyšší kvality osvětlení. U dlouhodobějších projektů naši zákazníci sledují nejen významnou úsporu energie, ale i zkvalitnění pracovních podmínek lidí i zvířat, což například u krav má vliv i na zvýšenou dojivost. Tuto skutečnost zapříčiňují dva hlavní faktory:

  • LED světlo nemá stroboskopický efekt a zvířata se necítí unavená tak jako pod klasickými zářivkami.
  • Naše zkušenosti nám pomohly pro tyto prostory vybrat nejvhodnější typ LED trubice REVOSAN® které imitují denní světlo a tím zkvalitňují životní prostor hospodářských zvířat.

V segmentu zemědělství zároveň řešíme i osvětlení skladových prostor, opravárenských hal, jakožto i prostory přidružené výroby a kanceláří. Ke každému prostoru přistupujeme individuálně a osvětlení navrhujeme tak, aby bylo co nejvíce efektivní a co možná nejúspornější. U velkých kravínů přes 120m délky navrhujeme i náročnější řešení prostřednictvím LED cylindrů. Výsledné řešení je pravou výstavní skříní, byť s o něco vyššími náklady na instalaci než je tomu u LED trubic.

Své projekty pravidelně sledujeme a získáváme tak zpětnou vazbu od našich zákazníků, zůstáváme s nimi v kontaktu a budujeme s nimi přátelské vztahy.

Kontaktní formulář