"Kvalitní řešení v oblasti LED osvětlení"

LED lights consulting s.r.o.
777 577 661

Reference

epce1

E.P.C. Europe s.r.o.

Výměna osvětlení v průmyslových cylindrech s nadměrnou spotřebou za úsporné LED osvětlení.

Obce

Při optimalizaci nákladů v obcích se zpravidla setkáváme s osvětlováním ulic a parků. Velmi často se zde nacházíme zastaralé osvětlení, které je již za hranicí životnosti. Zpravidla to bývají výbojková tělesa, nebo tělesa Modus na klasické fluorescenční trubice a to většinou již různě poškozená.

U svítidel Modus navrhujeme výměnu fluorescenčních trubic za LED trubice a zároveň v případě potřeby dodáváme i nová tělesa venkovního osvětlení, určená pro LED trubice. U výbojkových svítidel jsme schopni nahradit výbojku LED žárovkou o příkonu dle výšky sloupu a potřebné osvětlenosti. U starých výbojkových svítidel doporučujeme výměnu i tělesa, které rovněž nabízíme.

Další alternativou je náhrada celých těles za LED svítidla. Máme v nabídce jednočipové i vícečipové varianty. Optimalizací nákladů, výměnou stávajícího osvětlení za LED osvětlení, dosahujeme až 75% úspory za spotřebovanou elektrickou energii se současným až 90% snížením nákladů na jejich údržbu. Nezanedbatelnou skutečností je i modernizace obce, zvýšení estetického dojmu a celkové kvality nočního života v obci.

  • LED světlo okamžitě po zapnutí nabíhá do plného výkonu, odpadá tak čas na „žhavení výbojky" a je tedy možné rozsvítit světlo až v okamžiku potřeby a odpadá tak nutnost spínání světel dříve.
  • Naše zkušenosti nám ukázaly, že je možné po výměně výbojek za LED osvětlení z důvodu snížení příkonu soustavy, snížit hodnotu hlavního jističe.
  • Nízké náklady na údržbu osvětlení.
  • Až 75% úspora za spotřebovanou elektrickou energii.
  • Záruka 36 měsíců.

Své projekty pravidelně sledujeme a získáváme tak zpětnou vazbu od našich zákazníků, zůstáváme s nimi v kontaktu a budujeme s nimi přátelské vztahy.

Kontaktní formulář