"Kvalitní řešení v oblasti LED osvětlení"

LED lights consulting s.r.o.
777 577 661

Reference

IMG 9787

Obec Košice

Postupná realizace výměny světelných zdrojů CFL za LED světelné zdroje 2G11.

Interiéry

Při realizacích LED osvětlení v prodejnách zákazník získává hned několik výhod najednou. V první řadě je to zejména nezanedbatelná úspora finančních prostředků vydaných za spotřebovanou elektrickou energii. Po vyhodnocení našich projektů můžeme konstatovat, že v prodejnách je zhruba 70% spotřebované energie využíváno ke svícení (prodejny potravin COOP ). Z této procentuální části jsme již mnohokrát dosáhli až 90% úspory a to při zachování stejné nebo vyšší svítivosti.

Další jistě nezanedbatelnou skutečností je, že po realizaci můžeme sledovat zkvalitnění celkového dojmu z nasvícených prodejních prostor a tím i zlepšení prezentace nabízených výrobků či služeb. Těchto výsledků dosahujeme díky koherentnímu světlu s úzkým spektrem a vhodně zvolenou kombinací barvy světla.

Při realizaci LED osvětlení v celé prodejně je pak zpravidla možné snížit příkon hlavního jističe a dosáhnout tak další dodatečné úspory.

Nejčastěji užívané produkty při realizacích v prodejnách jsou:

  • LED trubice REVOSAN® v různých variantách
  • Tělesa pro LED trubice
  • Stropní LED panely REVOSAN®
  • Stropní svítidla REVOSAN® s infračerveným čidlem

Standardem našich služeb v tomto sektoru je i měření osvětlenosti ploch a celkového příkonu provozovny před a po realizaci. V případě že si to situace vyžaduje, je součástí naší nabídky i zpracování celkového návrhu osvětlení v programu DiaLux.

Kontaktní formulář