"Kvalitní řešení v oblasti LED osvětlení"

LED lights consulting s.r.o.
777 577 661

Reference

uniko1

UNIKO spol. s r.o.

Náhrada stávajících fluorescenčních trubic T8 za úspornější LED trubice Revosan®.

Interiéry

Při realizacích LED osvětlení v prodejnách zákazník získává hned několik výhod najednou. V první řadě je to zejména nezanedbatelná úspora finančních prostředků vydaných za spotřebovanou elektrickou energii. Po vyhodnocení našich projektů můžeme konstatovat, že v prodejnách je zhruba 70% spotřebované energie využíváno ke svícení (prodejny potravin COOP ). Z této procentuální části jsme již mnohokrát dosáhli až 90% úspory a to při zachování stejné nebo vyšší svítivosti.

Další jistě nezanedbatelnou skutečností je, že po realizaci můžeme sledovat zkvalitnění celkového dojmu z nasvícených prodejních prostor a tím i zlepšení prezentace nabízených výrobků či služeb. Těchto výsledků dosahujeme díky koherentnímu světlu s úzkým spektrem a vhodně zvolenou kombinací barvy světla.

Při realizaci LED osvětlení v celé prodejně je pak zpravidla možné snížit příkon hlavního jističe a dosáhnout tak další dodatečné úspory.

Nejčastěji užívané produkty při realizacích v prodejnách jsou:

  • LED trubice REVOSAN® v různých variantách
  • Tělesa pro LED trubice
  • Stropní LED panely REVOSAN®
  • Stropní svítidla REVOSAN® s infračerveným čidlem

Standardem našich služeb v tomto sektoru je i měření osvětlenosti ploch a celkového příkonu provozovny před a po realizaci. V případě že si to situace vyžaduje, je součástí naší nabídky i zpracování celkového návrhu osvětlení v programu DiaLux.

Kontaktní formulář