"Kvalitní řešení v oblasti LED osvětlení"

LED lights consulting s.r.o.
777 577 661

Aktuality

Reference

Rendl - kožedělná galanterie

Firma Rendl je výrobcem špičkové drobné kožené galanterie. Sídlí v Pacově, České republice. Firmu v roce 1990 založil Zdeněk Rendl a roce 2013 měla přes 90 zaměstnanců. Firma Rendl je 100% rodinnou společností. Specializuje se na výrobu drobné kožené galanterie, ale zprostředkovává také výrobu střední galanterie. Hlavními dlouhodobými partnery jsou známé luxusní značky z Itálie a Německa, se kterými firma Rendl spolupracuje již přes 15 let.

Adresa realizace: Antonína Sovy 921, 395 01 Pacov

Realizace 03-07/2014:

Ve společnosti Rendl v Pacově bylo zadáním nahradit klasické fluorescenční trubice T8 za úspornější osvětlení a zároveň zkvalitnit pracovní podmínky pracovníkům, kteří zde vykonávají práci náročnou na zrakovou pohodu. Požadovanou intenzitu osvětlení 750lx jsme dosáhli výměnou klasických trubic T8 za LED trubice REVOSAN® a to dokonce při současném snížení počtu trubic o jednu třetinu.

Díky této volbě jsme dosáhli úspory na spotřebě elektrické energie za svícení v této hale o 73% při dodržení normou požadované intenzity osvětlení 750lx.Přínos pro klienta

  • Intenzita a kvalita osvětlení dle norem
  • Kvalitní nemihotavé světlo LED
  • Nulové náklady na údržbu osvětlení
  • Roční úspora za elektrickou energii cca 43.800,- Kč
  • Návratnost investice při koupi: 20,24 měsíce (jednosměnný provoz bez víkendů)

Místo realizace

Kontaktní formulář