"Kvalitní řešení v oblasti LED osvětlení"

LED lights consulting s.r.o.
777 577 661

Aktuality

Reference

uvodni foto

COOP - Milevsko

Celková rekostrukce osvětlení v prodejně a zázemí prostřednictvím LED technologie REVOSAN®

Naše nabídka

Podmínkou dlouhodobé efektivity LED osvětlení je volba kvalitních zdrojů od zavedeného a prověřeného výrobce. Na trhu je množství cenově velmi výhodných výrobků produkce tzv. garážových firem, které jen stěží mohou spolehlivě poskytnout dlouhodobou záruku a servis.

Správně dimenzované osvětlení

Při náhradě LED zdrojů za žárovky, zářivky, halogenové žárovky či výbojky se často investoři dopouštějí zásadní chyby, když nahradí původní zdroje ve stávajících svítidlech a neberou v úvahu vyšší intenzitu LED zdrojů a jejich velmi účinné rozložení svítivosti. Chybně ponechají nezměněný počet svítidel na původních místech, přestože by bylo efektivnější jejich dispozici vzhledem k osvětlovanému prostoru optimalizovat a výsledně omezit jejich počet. Stejné chyby se však dopouštějí i projektanti v návrzích novostaveb.

Aby bylo dosaženo maximální efektivity instalace nového LED osvětlení, je nezbytné vhodně rozmístit správný počet správně dimenzovaných svítidel a tímto způsobem ještě více optimalizovat náklady na osvětlení.

  • Nabízíme profesionální a individuální přístup k zákazníkům s ohledem na jejich potřeby a požadavky.
  • Dodáváme LED osvětlení všeho druhu jako velkoobchodní dodavatel, nebo prostřednictvím našich obchodních zástupců u koncových zákazníků. Garantujeme rozumné ceny a současně dodržování náročných kvalitativních standardů splňující veškerou certifikaci ČR/EU prostřednictvím vlastního importního oddělení.
  • Technickou péči o naše zákazníky.
  • ZDARMA provedení světelné optimalizace a ukázky navrhovaného řešení.
  • ZDARMA výstupní analýzu stávajícího stavu a návrhu řešení včetně kalkulace úspor a návratnosti investice.
  • Záruku 36 měsíců.
  • Odbornou montáž.

Jaké jsou naše záruky

Díky vysoké kvalitě námi nabízených produktů, které jsou sestaveny z komponentů vyrobených renomovanými výrobci v USA (Bridgelux, Cree) a Taiwanu (Meanwell, Epistar) a nadstandardním vztahům s našimi výrobci si můžeme dovolit poskytovat na všechny naše produkty nadstandardní záruku 36 měsíců.

Proč s námi

Za více jak 3leté působení na trhu s LED osvětlením, máme dostatečné zkušenosti s návrhem a realizací LED osvětlení. Vlastní importní oddělení a značka REVOSAN® je zárukou, že dodávané produkty jsou vždy ty technologicky nejnovější, velmi kvalitní a zároveň za rozumnou cenu.

Mohu si vaše zboží koupit v e-shopu?

Společnost LED lights consulting s.r.o. žádný e-shop neprovozuje a ani o tom v budoucnu neuvažuje. Máte-li zájem o naše produkty a služby, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení a domluvte si schůzku s některým z našich obchodních zástupců, který Vás rád navštíví a zpracuje Vám nabídku na základě Vašich potřeb.

Provozování e-shopu je proti naší filozofii dodávat kvalitní produkt a službu, šitou zákazníkovi přímo na míru.