"Kvalitní řešení v oblasti LED osvětlení"

LED lights consulting s.r.o.
777 577 661

Aktuality

Reference

IMG 9765

Obec Kámen

Realizace výměny kompletního veřejného osvětlení hlavní silnice i přilehlých silnic.

O nás

Společnost LED lights consulting s.r.o. se na trhu pohybuje již od roku 1998 a od roku 2010 se zabývá LED technologií svícení.

Jsme ryze česká firma a dodáváme LED osvětlení pro provozy všeho druhu. Hlavními segmenty našeho trhu jsou obce (venkovní osvětlení), výroba (montážní haly a sklady), zemědělství (kravíny, dojírny) a prodejny všeho druhu. Produkty, které nabízíme, dovážíme do České republiky přímo od našich výrobců v zahraničí. Jsme tedy přímým importérem.

Naší filozofií je dodat zákazníkovi kvalitní produkt a službu šitou přímo na míru a to za rozumnou cenu. Takto se zákazníky budujeme dlouhodobé vztahy, a právě proto se lze u každého našeho zákazníka na nás zeptat.

Proč LED osvětlení od nás

Společnost LED lights consulting s.r.o. se ve snaze odlišit a jasně se vymezit vůči nekvalitním produktům rozhodla registrovat obchodní značku REVOSAN®. Naše zkušenost s prodejem a importem LED produktů od roku 2010 nám umožnila sestavit kvalitní portfolio produktů LED osvětlení, které nabízíme naším zákazníkům pod obchodní značkou Revosan®.

Jakýkoliv produkt před tím, než je naší společností zařazen do řady produktů REVOSAN®, je podroben přísnému testování. Veškeré produkty REVOSAN®, jsou sestaveny z komponent renomovaných značek výrobců z USA, západní Evropy nebo Japonska. Používáme pouze vysoce kvalitní a dostatečně silná hliníková těla (chlazení) a skleněné kryty LED čipů. Veškeré dodávané produkty jsou certifikovány a poskytujeme na ně standardně 3letou záruku. S našimi výrobci máme nadstandardní osobní vztahy a pravidelně se setkáváme. Díky vlastnímu importnímu oddělení a dostatečnému objemu obchodů, můžeme i tyto vysoce kvalitní produkty nabízet za velmi rozumnou cenu.

Charitativní činnost

Společnost LED lights consulting s.r.o. podporuje charitativní činnost několika organizací. Pravidelně ze svých příjmů darujeme prostředky na činnost nejen těchto organizací:

fodclovek v tisniadra