"Kvalitní řešení v oblasti LED osvětlení"

LED lights consulting s.r.o.
777 577 661

Aktuality

Reference

Nanotechnologie

Nano-impregnace představuje excelentní ochranu povrchu prakticky jakéhokoli předmětu, který je třeba zachovat nepoškozený, nebo který je nutno pravidelně, náročně nebo draze čistit a leštit. Pojem nano je v poslední době skloňován stále častěji díky svým vlastnostem jako je několikrát delší životnost ochranné vrstvy, odolnost proti setření, prodyšnost a antibakteriální vlastnosti. Tato inovativní technologie tak přináší naprosto nové možnosti a výhody i do odvětví jako je světelná technika.

Aplikace a možnosti využití jsou prakticky nekonečné. Oproti tradičním metodám impregnace nanotechnologie pracuje na atomární úrovni. Na povrchu materiálu vytváří neviditelný film, který má mnohem účinnější ochranné vlastnosti.

Díky extrémně odpuzujícímu efektu je ošetřený povrch chráněn proti vodě, mastnotám, nečistotám, vodnímu kameni a tak by se dalo pokračovat. Obrovskou výhodou je i tzv. efekt snadného čištění.

Co je to nanotechnologie?

Nanometr je v porovnání k milimetru velikostně jako fotbalový míč k zeměkouli. Nanotechnologie tak znamená pronikání do oblasti obrovských malých světů. A v tomto "miniaturním světě" leží v budoucnu mnoho příležitostí jak člověku usnadnit život ve 21. století.

K námi dodávaným produktům značky REVOSAN® nabízíme možnost ošetření touto technologií, která zabezpečí, že na svítidlech nebudou ulpívat nečistoty. To najde uplatnění zejména v náročných provozech a v provozech kde jsou svítidla umístěna ve větších výškách.

Připravujeme do nabídky...